Praese Risusqu

Home Portfolio Praese Risusqu

Client Details

Better Homes and Garden
654, Station Road, NewYork.

Services Provided

Web Design, Logi Design, Print,
Domain Registration

Project Timeline

5 Days for Web design, 3 Days for Logo Design and Print

Project Overview

Perferendis repudiandae fugia rchitecto beatae reprederit vitae recusandae debitis facere quidem animi placeat maxime cuuntur at voluptatib uod numuam pariatur libero laborum laudantium non. Vitae optio, distinctio earum facere magni natus eaque esse corporis dolorem! Similique fugiat autem nostrum ullam cum est sunt magni maxime magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus faucibus sed eros dapibus. Excepturi quos conse ctetur adipi sicing elit provi dent laud atium voluptas officiis minus rer um aliquid volup tatem ullam beatae nulla amet facere cum que provident quib usdam quasi expdita esse dolor emque porro perspi ciatis unde dolor es nihil esse stias placeat repellendus doloremque.

Perferendis repudiandae fugia rchitecto beatae reprederit vitae recusandae debitis facere quidem animi placeat maxime cuuntur at voluptatib uod numuam pariatur libero laborum laudantue esse corporis dolorem! Similique fugiat autem nostrum ullam cum est sunt magni maxime magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus faucibus sed ibus sed eros dapibus. Exceros dapibus.

The Back Story

Dyżur wakacyjny 2024

Na podstawie zmiany zarządzenia Wójta Gminy Dobroń nr VIII/12/2024 z dnia 17.01.2024r. (dostępna na stronie Publicznego Przedszkola i Urzędu Gminy Dobroń)

ustalony został plan dyżuru wakacyjnego:

• Publiczne Przedszkole w Dobroniu (oddział w Mogilnie Dużym) i oddziale przedszkolnym

w Szkole Podstawowej w Mogilnie Dużym  01.07.2024 – 10.07.2024 dwie grupy

• Publiczne Przedszkole w Dobroniu (oddziały w Chechle Drugim) i oddział przedszkolny

w Szkole Podstawowej w Chechle Drugim 11.07.2024 – 22.07.2024 dwie grupy

• Publiczne Przedszkole w Dobroniu (oddział przy SP w Dobroniu) i oddziały przedszkolne

w Szkole Podstawowej w Dobroniu 23.07.2024 – 01.08.2024 dwie grupy

• Publiczne Przedszkole w Dobroniu 08.2024 – 14.08.2024 trzy grupy

Dyżur będzie prowadzony w godzinach pracy przedszkola 6.30 – 16.30

Lista dzieci przyjętych dostępna w każdym oddziale przedszkolnym Publicznego Przedszkola w Dobroniu.

Dyżur wakacyjny 2024

02.04 – 15.04.2024 r wydawanie oraz składanie wniosków na dyżur wakacyjny w sekretariacie Publicznego Przedszkola w Dobroniu przy ul. Sienkiewicza 60 w godzinach pracy sekretariatu 8.00 – 14.00 (liczba wniosków ograniczona, na podstawie zebranych od rodziców wniosków w czasie dyżuru wakacyjnego tworzy się w miesiącu lipcu i sierpniu maksymalnie dwie grupy – 50 dzieci).

29.04.2024 r opublikowanie w Publicznym Przedszkolu w Dobroniu listy dzieci przyjętych

na dyżur

do 10.06.2024 r należy wnieść opłatę z góry za dyżur (opłata za godzinę pobytu ponad podstawę-1zł + koszt wszystkich trzech posiłków 7,50 zł)

Informacje o wysokości opłat będą przekazywane drogą elektroniczną lub poprzez wychowawców.

Harmonogram pracy:

• Publiczne Przedszkole w Dobroniu (oddział w Mogilnie Dużym) i oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej w Mogilnie Dużym: 01.07.2024 r. – 10.07.2024 r.

• Publiczne Przedszkole w Dobroniu (oddział w Chechle Drugim) i oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej w Chechle Drugim: 11.07.2024 r. – 22.07.2024 r.,

• oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej w Dobroniu: 23.07.2024 r. – 01.08.2024 r.,

• Publiczne Przedszkole w Dobroniu 02.08.2024 r. – 14.08.2024 r.,