Viamus Vestibu

Home Portfolio Viamus Vestibu

Client Details

Better Homes and Garden
654, Station Road, NewYork.

Services Provided

Web Design, Logi Design, Print,
Domain Registration

Project Timeline

5 Days for Web design, 3 Days for Logo Design and Print

Project Overview

Perferendis repudiandae fugia rchitecto beatae reprederit vitae recusandae debitis facere quidem animi placeat maxime cuuntur at voluptatib uod numuam pariatur libero laborum laudantium non. Vitae optio, distinctio earum facere magni natus eaque esse corporis dolorem! Similique fugiat autem nostrum ullam cum est sunt magni maxime magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus faucibus sed eros dapibus. Excepturi quos conse ctetur adipi sicing elit provi dent laud atium voluptas officiis minus rer um aliquid volup tatem ullam beatae nulla amet facere cum que provident quib usdam quasi expdita esse dolor emque porro perspi ciatis unde dolor es nihil esse stias placeat repellendus doloremque.

Perferendis repudiandae fugia rchitecto beatae reprederit vitae recusandae debitis facere quidem animi placeat maxime cuuntur at voluptatib uod numuam pariatur libero laborum laudantue esse corporis dolorem! Similique fugiat autem nostrum ullam cum est sunt magni maxime magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus faucibus sed ibus sed eros dapibus. Exceros dapibus.

The Back Story

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY  2024/2025

• 19.02.2024 - 08.03.2024 8.00-15.00  składanie w przedszkolu wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami i oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów
  • 15.03.2024 opublikowanie w przedszkolu listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Uwaga : zakwalifikowanie nie jest równoznaczne z przyjęciem do przedszkola.

• 15.03.2024 - 20.03.2024  8.00-15.00 potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia

Uwaga: rodzice mają obowiązek potwierdzenia wyboru konkretnego przedszkola. Zakwalifikowanie dziecka nie jest równoznaczne z przyjęciem do przedszkola.

• 27.03.2024 godz. 8.00 opublikowanie w przedszkolu list dzieci przyjętych i nieprzyjętych.

Wnioski do pobrania będą dostępne od 19.02.2024 r.

Dyżur wakacyjny 2024

Na podstawie zarządzenia Wójta Gminy Dobroń nr VIII/12/2024 z dnia 17.01.2024r. (dostępna na stronie Publicznego Przedszkola i Urzędu Gminy Dobroń)

ustalony został plan dyżuru wakacyjnego:

• Publiczne Przedszkole w Dobroniu (oddział w Mogilnie Dużym) i oddziale przedszkolnym

w Szkole Podstawowej w Mogilnie Dużym  01.07.2024 – 10.07.2024

• Publiczne Przedszkole w Dobroniu (oddziały w Chechle Drugim) i oddział przedszkolny

w Szkole Podstawowej w Chechle Drugim 11.07.2024 – 22.07.2024

• Publiczne Przedszkole w Dobroniu (oddział przy SP w Dobroniu) i oddziały przedszkolne

w Szkole Podstawowej w Dobroniu 23.07.2024 – 01.08.2024

• Publiczne Przedszkole w Dobroniu 08.2024 – 14.08.2024

Dyżur będzie prowadzony w godzinach pracy przedszkola 6.30 – 16.30

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów na dyżur wakacyjny podamy w najbliższym czasie.